Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении консультаций [относительно включения в состав расходов сумм расходов на приобретение товаров (работ, услуг) и других материальных и нематериальных активов]

Государственная налоговая администрация
Письмо от 27.04.2011 № 11953/7/15-0317

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.04.2011 р. N 11953/7/15-0317

Про надання консультацій

Згідно пп. 139.1.12 п. 139.1 ст. 139 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) не включаються до складу витрат витрати, понесені у зв'язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи - підприємця, що сплачує єдиний податок (крім витрат, понесених у зв'язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи - платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації).

Таким чином, платники податку на прибуток підприємства не мають права включати до витрат суми витрат, понесених у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи - підприємця, що сплачує єдиний податок, в тому числі витрат на проживання у готелі, власником якого є ФОП, що сплачує єдиний податок, під час відрядження працівника підприємства. При цьому, Кодексом не передбачено обмежень щодо включення до складу витрат платника податку на прибуток витрат, пов'язаних з придбанням товарів (робіт, послуг) у фізичної особи - підприємця на загальній системі оподаткування.

Опрос