Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно распространения положений Налогового кодекса Украины на договоры долгосрочного страхования жизни

Государственная налоговая администрация
Письмо от 03.03.2011 № 2756/5/15-0516

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.03.2011 р. N 2756/5/15-0516

Державна податкова адміністрація України розглянула лист Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 25.01.2011 р. N 890/39-5 щодо розповсюдження положень Податкового кодексу України (далі - Кодекс) на договори довгострокового страхування життя, укладені до набрання чинності Кодексом за порядком, встановленим Законом України від 28.12.94 р. N 334 "Про оподаткування прибутку підприємств", з внесеними змінами та доповненнями (далі - Закон N 334), і повідомляє.

Згідно з п. 1.37 ст. 1 Закону N 334 договором довгострокового страхування життя з метою оподаткування вважається договір страхування життя на 10 років і більше, який містить умову сплати страхових внесків (платежів, премій) протягом не менш як 5 років та передбачає страхову виплату, якщо застрахована особа дожила до закінчення строку дії договору страхування чи події, передбаченої у договорі страхування, або досягла віку, визначеного договором. Такий договір не може передбачати часткових виплат протягом перших 10 років його дії, крім тих, що провадяться у разі настання страхових випадків, пов'язаних зі смертю застрахованої особи або нещасним випадком чи хворобою застрахованої особи, що призвели до встановлення застрахованій особі інвалідності I групи, при цьому страхова виплата провадиться незалежно від терміну сплати страхових внесків (платежів, премій).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос