Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внедрении электронного сервиса для плательщиков налогов - юридических лиц

Государственная налоговая администрация
Форма, Приказ от 11.02.2011 № 85

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 лютого 2011 року N 85

Про запровадження електронного сервісу для платників податків - юридичних осіб

З метою реалізації положень Податкового кодексу України в частині забезпечення принципів загальності та економічності оподаткування, створення сприятливих умов для правильного і зручного обчислення, своєчасної сплати податків і зборів та відповідно до Закону України "Про державну податкову службу в Україні" наказую:

1. Запровадити електронний сервіс для платників податків - юридичних осіб, з якими укладено договори про визнання електронних документів, щодо інформування платників податків засобами телекомунікаційного зв'язку про результати електронної обробки (звірки) податкової звітності з податків і зборів та обробки даних Єдиного реєстру податкових накладних, реєстрів виданих та отриманих податкових накладних як додаткову послугу до договору про визнання електронних документів (далі - електронний сервіс).

2. Затвердити примірні форми електронних повідомлень:

2.1. Електронного повідомлення про результати електронної обробки (звірки) податкової інформації з податку на додану вартість (додаток 1);

2.2. Електронного повідомлення про результати електронної обробки (звірки) податкової звітності (крім податку на додану вартість) платників податків - юридичних осіб (додаток 2).

Опрос