Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усовершенствовании регуляторной деятельности в ГНА Украины

Государственная налоговая администрация
Методические рекомендации, Приказ от 26.03.2007 № 180

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 березня 2007 року N 180

Про удосконалення регуляторної діяльності в ДПА України

На виконання вимог Закону України від 11 вересня 2003 року N 1160-IV "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та з метою вдосконалення дотримання процедур державної регуляторної політики структурними підрозділами Державної податкової адміністрації України наказую:

1. Затвердити у новій редакції Методичні рекомендації щодо підготовки проектів регуляторних актів та виконання процедур державної регуляторної політики у Державній податковій адміністрації України (далі - Методичні рекомендації) (додаток 1).

2. Координацію роботи структурних підрозділів ДПА України з питань реалізації державної регуляторної політики в Державній податковій адміністрації України здійснювати Управлінню координації нормотворчої роботи та взаємодії з органами державної влади.

<...>

5. Департаменту масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян (Косарчук В. П.) забезпечити:

5.1. оприлюднення на веб-сайті ДПА України та/або у журналі "Вісник податкової служби України":

5.1.1. наказів ДПА України про затвердження Плану діяльності ДПА України з підготовки проектів регуляторних актів на рік та змін і доповнень до них у десятиденний строк після їх затвердження;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос