Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно выдачи торговых патентов на деятельность по предоставлению бытовых услуг по техническому обслуживанию и ремонту автомобилей по индивидуальному заказу

Государственная налоговая администрация
Письмо от 17.06.2010 № 244/2/15-0110

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.06.2010 р. N 244/2/15-0110

Щодо видачі торгових патентів на діяльність з надання побутових послуг по технічному обслуговуванню та ремонту автомобілів за індивідуальним замовленням

(Витяг)

Державна податкова адміністрація України щодо видачі торгових патентів на діяльність з надання побутових послуг, зокрема технічному обслуговуванню та ремонту автомобілів за індивідуальним замовленням повідомляє.

Відповідно до частини 1 ст. 31 Закону України від 23.03.96 р. N 98/96-ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" (далі - Закон N 98/96-ВР) патентуванню підлягає діяльність з надання побутових послуг, яка здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності або їх структурними (відокремленими) підрозділами як в окремих приміщеннях, будівлях, їх частинах, так і за їх межами.

Відповідно до частини 2 вищезазначеної статті під побутовими послугами слід розуміти діяльність, пов'язану з наданням платних послуг для задоволення особистих потреб замовника за готівкові кошти, а також з використанням інших форм розрахунків, включаючи кредитні картки.

Опрос