Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по организации и проведению проверок плательщиков налогов - юридических лиц, их обособленных подразделений, относительно которых принято решение о прекращении (закрытии)

Государственная налоговая администрация
Методические рекомендации, Приказ от 14.11.2005 № 506
Утратил силу

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 листопада 2005 року N 506

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації та проведення перевірок платників податків - юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів, щодо яких прийнято рішення про припинення (закриття)

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної податкової служби України
від 31 жовтня 2012 року N 948)

З метою забезпечення єдиного підходу до організації та проведення перевірок платників податків - юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів, щодо яких прийнято рішення про припинення (закриття) та запобігання ліквідації підприємств, які задіяні у схемах ухилення від оподаткування, та згідно ст. 8 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо організації та проведення перевірок платників податків - юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів, щодо яких прийнято рішення про припинення (закриття) (додаток).

2. Головам ДПА в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі забезпечити організацію та проведення перевірок платників податків - юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів, щодо яких прийнято рішення про припинення (закриття), відповідно до Методичних рекомендацій, затверджених даним наказом.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження ДПА України від 08.12.2003 N 446-р/ДСК "Щодо проведення перевірок платників податків, які подали заяву про зняття з обліку" (із змінами та доповненнями).

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника Голови ДПА України Горбанського Б. М.

 

Голова 

О. І. Кірєєв 

Опрос