Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно лицензирования предоставления услуг по перевозке пассажиров и грузов автомобильным транспортом общего пользования

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 27.01.2003 № 4-452-2081/455

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 27.01.2003 р. N 4-452-2081/455

Відповідно до вимог статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", ліцензуванню підлягає, зокрема, надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом загального користування (крім надання послуг з перевезення пасажирів та їхнього багажу на таксі) (зі змінами, внесеними згідно із Законом від 05.04.2001 р. N 2344). Відповідно до Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 р. N 1698, органом ліцензування зазначеного виду господарської діяльності є Укравтотранс.

Документи, що подаються до органу ліцензування для отримання ліцензії, встановлені в статті 10 Закону. Зокрема суб'єкт господарювання, який має намір провадити певний вид господарської діяльності, що ліцензується, особисто або через уповноважений ним орган чи особу звертається до відповідного органу ліцензування із заявою встановленого зразка про видачу ліцензії.

До заяви про видачу ліцензії додається копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності або копія довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, засвідчена нотаріально або органом, який видав оригінал документа. Для окремих видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, до заяви також додаються документи, вичерпний перелік яких встановлюється Кабінетом Міністрів за поданням спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування (стаття 10 Закону).

Перелік документів, що подаються до заяви на здійснення господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 04.07.2001 р. N 756 "Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності".

Спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства транспорту України від 16.01.2001 р. N 6/18, зареєстрованим у Міністерстві юстиції від 29.01.2001 р. за N 83/5274, затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності щодо надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, які визначають кваліфікаційні, технічні, організаційні та інші вимоги до провадження зазначеного виду господарської діяльності.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос