Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О коллегии Государственной регуляторной службы Украины

Государственная регуляторная служба Украины
Положение, Приказ от 25.05.2015 № 14

ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 травня 2015 року N 14

Про колегію Державної регуляторної служби України

Відповідно до Указу Президента України від 31.12.2005 N 1902 "Про колегію міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади"; Типового положення про колегію міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 N 1569 (із змінами); Положення про Державну регуляторну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2014 N 724, та з метою обговорення та вироблення рекомендацій з питань реалізації державної політики, перспектив і найважливіших напрямів діяльності Державної регуляторної служби України та погодженого вирішення питань, що належать до її компетенції, наказую:

1. Створити колегію Державної регуляторної служби України (далі - Колегія ДРС) та затвердити Положення про колегію Державної регуляторної служби України (додається).

2. Визначили відповідальним за підготовку та проведення засідань Колегії ДРС Управління інформаційно-організаційного забезпечення діяльності служби (Жерибор Т. В.).

3. Покласти обов'язки секретаря Колегії ДРС на начальника відділу аналітично-організаційної роботи Управління інформаційно-організаційного забезпечення діяльності служби Васильківську Олену Володимирівну.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

К. М. Ляпіна

Опрос