Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании инициативной группы по подготовке учредительного собрания для формирования состава Общественного совета при Государственной регуляторной службе Украины

Государственная регуляторная служба Украины
Приказ от 03.08.2015 № 49

ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 серпня 2015 року N 49

Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України

Відповідно до пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року N 996, з метою забезпечення відкритості та прозорості у діяльності Державної регуляторної служби України наказую:

1. Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України (далі - Ініціативна група) у складі згідно з додатком.

2. Управлінню оперативного дерегулювання (Здоров М. В.) забезпечити координацію та методичне забезпечення діяльності Ініціативної групи.

3. Управлінню інформаційно-організаційного забезпечення діяльності служби (Жерибор Т. В.) забезпечити оприлюднення складу Ініціативної групи на офіційному веб-сайті ДРС.

Опрос