Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер на 2015 год по реализации Госпредпринимательством Украины Стратегии государственной политики содействия развитию гражданского общества в Украине

Государственная служба Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства
План, Приказ от 19.12.2014 № 88

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

НАКАЗ

від 19 грудня 2014 року N 88

Про затвердження Плану заходів на 2015 рік щодо реалізації Держпідприємництвом України Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. N 968 "Про затвердження Порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні" наказую:

1. Затвердити План заходів на 2015 рік щодо реалізації Держпідприємництвом України Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2012 року N 212 (далі - План заходів), що додається.

2. Департаменту інформаційного та організаційного забезпечення діяльності служби (Жерибор Т. В.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держпідприємнцтва України.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів у межах компетенції забезпечити виконання Плану заходів.

Опрос