Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснения [относительно получения разрешения на специальное водопользование]

Государственная служба Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства
Письмо от 27.11.2013 № 11117

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 27.11.2013 р. N 11117

Щодо надання роз'яснення

Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва розглянуто лист [...] щодо надання роз'яснення з деяких питань отримання дозволу на спеціальне водокористування та, у межах компетенції, повідомляється наступне.

Частинами першою та другою статті 8 Закону України "Про адміністративні послуги" визначено, що суб'єктом надання адміністративних послуг на кожну адміністративну послугу, яку він надає відповідно до закону, затверджуються інформаційна і технологічна картки, а у разі якщо суб'єктом надання є посадова особа - органом, якому вона підпорядковується. При цьому інформаційна картка адміністративної послуги містить інформацію, зокрема, про перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформацію про умови чи підстави отримання адміністративної послуги.

Вимоги до підготовки технологічної картки адміністративної послуги затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 N 44 (далі - Вимоги).

Разом з тим, статтею 5 Закону України "Про адміністративні послуги" передбачається, що виключно законами, які регулюють суспільні відносини щодо надання адміністративних послуг, встановлюється, зокрема, перелік та вимоги до документів, необхідних для отримання адміністративної послуги.

Відповідно до пункту 4 Вимог інформація, що міститься в технологічній картці, повинна відповідати нормативно-правовим актам, які встановлюють порядок, строк та умови надання відповідної адміністративної послуги. Установлювати в технологічній картці права і обов'язки суб'єктів звернення забороняється.

Опрос