Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О коллегии Государственной службы Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства

Государственная служба Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства
Положение, Приказ от 14.12.2012 № 91

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

НАКАЗ

від 14 грудня 2012 року N 91

Про колегію Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Відповідно до Указу Президента України від 31.12.2005 N 1902 "Про колегію міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади"; Типового положення про колегію міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 N 1569 (із змінами); Положення про Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, затвердженого Указом Президента України від 30.03.2012 N 237/2012, та з метою обговорення та прийняття рішень щодо перспектив і найважливіших напрямів діяльності Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, формування та реалізації державної політики у сфері її діяльності, підготовки рекомендацій стосовно виконання завдань та погодженого вирішення питань, що належать до її компетенції, наказую:

1. Створити колегію Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (далі - Колегія Держпідприємництва України) та затвердити її склад (додається).

2. Затвердити Положення про Колегію Держпідприємництва України (додається).

3. Визначити відповідальним за підготовку та проведення засідань Колегії Держпідприємництва України Департамент інформаційного та організаційного забезпечення діяльності служби (Жерибор Т. В.).

4. Покласти обов'язки секретаря Колегії Держпідприємництва України на заступника директора департаменту - начальника управління інформаційно-аналітичного забезпечення, публічної політики та зв'язків із ЗМІ Департаменту інформаційного та організаційного забезпечення діяльності служби Васильківську Олену Володимирівну.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

М. Ю. Бродський

Опрос