Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в согласовании проекта регуляторного акта

Государственная служба Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства
Решение от 20.09.2012 № 512

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2012 року N 512

Про відмову в погодженні проекту регуляторного акта

Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуто проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання водних об'єктів (їх частин) у користування на умовах оренди" (далі - проект постанови, та, відповідно, проект Порядку), а також документи, що надані до них листом Державного агентства рибного господарства України від 03.09.2012 N 1-4.4-5/4599.

За результатами розгляду проекту постанови на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" встановлено:

Відповідно до документів, наданих Держрибагенством України, проект постанови розроблено на виконання пункту 189.2 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12.03.2012 N 187 (далі - Національний план дій).

Пункт 189 Національного плану дій має назву "Удосконалення регулювання у сфері рибного господарства". Підпунктом 189.1 планується внесення на розгляд Верховної Ради України проекту Закону України щодо вдосконалення законодавчого регулювання питань оренди водних об'єктів суб'єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері рибного господарства. Підпунктом 189.2 планується затвердження типових договорів оренди водних об'єктів та державних гідротехнічних споруд, передбачивши можливість їх використання для комунальних об'єктів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос