Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении информации [относительно работы местных разрешительных органов]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 27.07.2011 № 6106

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 27.07.2011 р. N 6106

Про надання інформації

На виконання доручення Адміністрації Президента України від 04.07.2011 N 03-01/1971 до листа Харківської обласної організації профспілки підприємців від 01.06.2011 N 1-06/71 Держкомпідприємництво, в межах компетенції, надає відповідну інформацію щодо роботи місцевих дозвільних органів (додається).

Крім того, повідомляємо, що станом на 01.07.2011 в Україні створено 681 дозвільний центр. За інформацією, наданою облдержадміністраціями, усі дозвільні центри організаційно відповідають вимогам Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" і спроможні здійснювати прийом заяв та видачу (оформлених місцевими дозвільними органами) документів дозвільного характеру, надання консультацій.

Будемо вдячні за співпрацю у частині надання Держкомпідприємництву інформації щодо реального стану виконання вимог Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" місцевими дозвільними органами та державними адміністраторами.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос