Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в согласовании проекта регуляторного акта

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Решение от 17.05.2011 № 449

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

РІШЕННЯ

від 17 травня 2011 року N 449

Про відмову в погодженні проекту регуляторного акта

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянув:

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Міністерством освіти і науки, молоді та спорту та Державною службою інтелектуальної власності, та розміру плати за їх надання" (далі - проект постанови), а також додані до нього документи, надані на погодження листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.04.2011 N 1/12-2122.

За результатами здійснення аналізу проекту постанови та відповідного аналізу регуляторного впливу на дотримання вимог статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" встановив:

проектом постанови вперше затверджуються тарифи на таку адміністративну послугу як нострифікація (видача довідок про визнання іноземних документів про освіту).

Згідно з представленими розробником документами щодо обґрунтування розміру плати за надання платної адміністративної послуги з нострифікації (видачі довідок про визнання іноземних документів про освіту) цей розмір розраховувався відповідно до Методики визначення собівартості платних адміністративних послуг, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 N 66 (далі - Методика), та становить, відповідно, 85,00 грн. для юридичних осіб і 51,00 грн. для фізичних осіб.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос