Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно организации работы рабочих комиссий по вопросам ускоренного пересмотра регуляторных актов

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 01.02.2011

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 01.02.2011 р.

Щодо організації роботи робочих комісій з питань прискореного перегляду регуляторних актів

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва у зв'язку з набранням чинності Законом України "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування" надає кандидатури представників Держкомпідприємництва для залучення до роботи комісій з питань прискореного перегляду регуляторних актів на обласному та районному рівнях у відповідних регіонах.

Враховуючи, що Держкомпідприємництво та його територіальні органи на сьогоднішній день знаходяться у стані ліквідації, а також з огляду на те, що наявні ресурси не дозволяють забезпечити його представництво в роботі усіх створюваних робочих комісій, участь представників Держкомпідприємництва у роботі комісій, створених сільськими, селищними, міськими, районними у містах радами, буде відбуватись шляхом надання консультаційної допомоги у разі виникнення потреби.

Крім того, у зв'язку з Указ Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" найближчим часом функції спеціально уповноваженого органу у сфері реалізації державної регуляторної політики будуть передані Міністерству економічного розвитку і торгівлі України. З метою постійного представлення у складі робочих комісій з питань прискореного перегляду регуляторних актів представників спеціально уповноваженого органу з питань державної регуляторної політики рекомендуємо також запрошувати до участі у їх роботі представників територіальних органів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Одночасно інформуємо, що у зв'язку з обмеженою чисельністю працівників територіальних відділень Антимонопольного комітету України Держкомпідприємництво погодилось з пропозицією Антимонопольного комітету України щодо участі його представників у роботі комісій, утворених головами обласних рад, Київським міським головою, Головою Севастопольської міської ради та міськими головами міст - обласних центрів. Участь у роботі решти комісій буде відбуватися шляхом надання фахових консультацій за відповідними запитами. 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос