Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в согласовании проекта регуляторного акта

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Решение от 14.03.2011 № 260

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

РІШЕННЯ

від 14 березня 2011 року N 260

Про відмову в погодженні проекту регуляторного акта

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації" /далі - проект Закону/, а також документи, що додаються до проекту Закону, надані на погодження листом Міністерства економіки України від 20.01.2011 N 3204-25/23.

За результатами здійсненого аналізу встановлено, що при розробці проекту Закону розробником не дотримано вимог статті 4 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" в частині врахування принципу доцільності державної регуляторної політики, тобто обґрунтованої необхідності державного регулювання господарських відносин з метою вирішення існуючої проблеми та принципу адекватності, тобто відповідності форм та рівня державного регулювання господарських відносин потребі у вирішенні існуючої проблеми.

Так, проектом Закону пропонується виключити слова "метрополітен" та "теплоелектроцентралі" у абзацах десятому та дванадцятому пункту "г" статті 5 Закону України "Про приватизацію державного майна", відповідно до яких, метрополітен та теплоелектроцентралі входять до об'єктів, які не підлягають приватизації та мають загальнодержавне значення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос