Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в согласовании проекта регуляторного акта

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Решение от 04.02.2011 № 121

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

РІШЕННЯ

від 4 лютого 2011 року N 121

Про відмову в погодженні проекту регуляторного акта

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянув проект розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України" /далі - проект розпорядження/ і документи, що додаються до проекту, надіслані на погодження листом Держфінпослуг від 19.10.2010 N 13562/39-5.

За результатами здійсненого аналізу встановлено, що при розробці проекту розпорядження розробником не дотримано вимог статті 4 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Зокрема, проект розпорядження не відповідає основним засадам державної регуляторної політики України, принципами якої є спрямованість на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання держави у діяльність суб'єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, що здійснюється в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та законами України.

Так, пунктом першим проекту розпорядження пропонується складати договори про надання фінансових кредитів та договори застави, у двох екземплярах на бланках суворого обліку.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос