Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в согласовании проекта регуляторного акта

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Решение от 04.02.2011 № 120

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

РІШЕННЯ

від 4 лютого 2011 року N 120

Про відмову в погодженні проекту регуляторного акта

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянув проект розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України "Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг" /далі - проект розпорядження/ та, відповідно, проект Змін до Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг /далі - проект Змін/, а також документи, що додаються до проекту, надіслані на погодження листом Держфінпослуг від 05.11.2010 р. N 14491/40-5.

За результатами здійсненого аналізу встановлено, що при розробці проекту розпорядження та проекту Змін розробником не дотримано вимог статті 5 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" в частині недопущення прийняття регуляторних актів, які не узгоджуються з діючими регуляторними актами.

Зокрема, підпунктом 2.1.7 розділу 2 проекту Змін передбачено вимогу щодо необхідності засвідчення відбитком печатки та підписом керівника кредитної спілки копії паспортних даних (або іншого документа, що посвідчує особу) та ідентифікаційного номера.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос