Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в согласовании проекта регуляторного акта

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Решение от 04.02.2011 № 120

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

РІШЕННЯ

від 4 лютого 2011 року N 120

Про відмову в погодженні проекту регуляторного акта

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянув проект розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України "Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг" /далі - проект розпорядження/ та, відповідно, проект Змін до Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг /далі - проект Змін/, а також документи, що додаються до проекту, надіслані на погодження листом Держфінпослуг від 05.11.2010 р. N 14491/40-5.

За результатами здійсненого аналізу встановлено, що при розробці проекту розпорядження та проекту Змін розробником не дотримано вимог статті 5 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" в частині недопущення прийняття регуляторних актів, які не узгоджуються з діючими регуляторними актами.

Зокрема, підпунктом 2.1.7 розділу 2 проекту Змін передбачено вимогу щодо необхідності засвідчення відбитком печатки та підписом керівника кредитної спілки копії паспортних даних (або іншого документа, що посвідчує особу) та ідентифікаційного номера.

В той же час, пунктом 3 Указу Президії Верховної Ради України від 04.08.83 N 9779-X "Про порядок видачі і засвідчення підприємствами, установами й організаціями копій документів, що стосуються прав громадян" передбачено заборону засвідчення юридичними особами копій паспорта, документів, які його заміняють, а також інших документів, знімання копій з яких не допускається.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос