Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в согласовании проекта регуляторного акта

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Решение от 04.01.2011 № 13

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

РІШЕННЯ

від 04.01.2011 р. N 13

Про відмову в погодженні проекту регуляторного акта

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянув проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 1993 р. N 15" /далі - проект постанови/ та, відповідно, проект Змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 1993 р. N 15 /далі - проект Змін/, надіслані на погодження листом Державного комітету України із земельних ресурсів від 21.10.2010 N 19726/21/4-10.

За результатами здійсненого аналізу встановлено, що при розробці проекту постанови та проекту Змін розробником не дотримано вимог статті 4 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" в частині відповідності принципам доцільності, ефективності та збалансованості державної політики.

Так, проектом Змін передбачається доповнити Положення про порядок ведення державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.93 N 15, новими розділами IV - V.

Так, абзацом одинадцятим підпункту 8 пункту 22 розділу IV проекту Змін передбачається, що державний земельний кадастр містить відомості, зокрема, про надані дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Опрос