Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в согласовании проекта регуляторного акта

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Решение от 15.12.2010 № 1316

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2010 року N 1316

Про відмову в погодженні проекту регуляторного акта

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (нова редакція) /далі - проект Закону/, а також документи, що додаються до проекту Закону, надані на погодження листом Міністерства праці та соціальної політики України від 05.11.2010 N 12111/0/14-10/021.

За результатами здійсненого аналізу встановлено, що при підготовці та поданні на погодження проекту Закону розробником не дотримано вимог статті 5 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності". Зокрема, для забезпечення здійснення державної регуляторної політики абзац дев'ятий статті 5 вищезазначеного Закону України передбачає недопущення прийняття регуляторних актів, які є непослідовними або не узгоджуються чи дублюють діючі регуляторні акти.

1. Проектом Закону пропонується внести зміни до Закону України "Про зайнятість населення", виклавши його у новій редакції.

Опрос