Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в согласовании проекта регуляторного акта

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Решение от 10.09.2010 № 887

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

РІШЕННЯ

від 10 вересня 2010 року N 887

Про відмову в погодженні проекту регуляторного акта

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянув проект розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України" /далі - проект розпорядження/, а також документи, що додаються до проекту, надіслані на погодження листом Держфінпослуг від 11.08.2010 р. N 10484/39-5.

За результатами здійсненого аналізу встановлено, що прийняття проекту розпорядження здійснюється не у відповідності з визначеним статтею 4 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" принципом прозорості та врахування громадської думки.

Зазначений принцип, зокрема, передбачає відкритість для фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань дій регуляторних органів на всіх етапах їх регуляторної діяльності, обов'язковий розгляд регуляторними органами ініціатив, зауважень та пропозицій, наданих у встановленому законом порядку фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями, обов'язковість і своєчасність доведення прийнятих регуляторних актів до відома фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, інформування громадськості про здійснення регуляторної діяльності.

На адресу Держкомпідприємництва листом від 21.04.2010 N 11/10 до проекту розпорядження надійшли зауваження та пропозиції від ТОВ "Актуарний інформаційно-консалтинговий центр" (копія листа додається).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос