Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно определения плательщиком единого налога - физическим лицом объема выручки от реализации продукции (товаров, работ, услуг) в случае осуществления транспортно-экспедиционной деятельности

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 14.05.2010 № 6057

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 14.05.2010 р. N 6057

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув лист щодо визначення платником єдиного податку - фізичною особою обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) у разі здійснення транспортно-експедиційної діяльності та в межах своєї компетенції повідомляє таке.

Умови застосування спрощеної системи оподаткування встановлені Указом Президента України від 03.07.98 р. N 727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого. підприємництва" (далі - Указ). Однією з умов є дотримання граничного обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), який для фізичних осіб - 500 тис. грн. (стаття 1 Указу).

Обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) є одним із критеріїв, що надає суб'єкту малого підприємництва право на застосування спрощеної системи оподаткування.

Опрос