Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении письма [относительно отказа принятия отчетности органами государственной налоговой службы и начисления заработной платы, ниже законодательно установленного размера минимальной заработной платы]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 15.01.2010 № 250

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 15.01.2010 р. N 250

Про розгляд листа

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув Ваш лист від 12.11.2009 щодо відмови прийняття звітності органами державної податкової служби і нарахування заробітної плати, нижчої від законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, та в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до статті 3 Закону України "Про оплату праці" мінімальною заробітною платою є законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт).

Згідно зі статтею 56 Кодексу законів про працю України за угодою між працівником і власником або уповноваженим ним органом може встановлюватись неповний робочий день або неповний робочий тиждень. Оплата праці в цих випадках провадиться пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку.

Опрос