Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснения [относительно нарушения прав предпринимателей города Севастополя при получении разрешений на специальное водопользование]

Государственный комитет по вопросам технического регулирования и потребительской политики
Письмо от 14.10.2009 № 12410

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 14.10.2009 р. N 12410

Щодо надання роз'яснення

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув звернення ТОВ "Горсей" від 25.08.2009 N 102, яке надіслано листом Генеральної прокуратури України від 24.09.2009 N 7/4-19909-09, щодо порушення прав підприємців міста Севастополя при одержанні дозволів на спеціальне водокористування та в межах компетенції повідомляє наступне.

У зв'язку із Вашим зверненням було надано доручення представництву Держкомпідприємництва у місті Севастополь (далі - Представництво) для розгляду та реагування у встановленому законодавством порядку з порушених Вами питань.

Спеціалістами Представництва була проведена зустріч за Вашою участі з метою детальнішого вивчення проблеми, яка виникла.

Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.94 N 827 "Про затвердження переліків корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення" підземні питні води для централізованого, а також нецентралізованого водопостачання віднесені до корисних копалин.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос