Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно легализации иностранных официальных документов

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 27.03.2009 № 3317

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 27.03.2009 р. N 3317

На адресу Держкомпідприємництва надійшло звернення від Посольства Республіки Польща в Україні щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Республіки Польща, які виявили бажання займатись підприємницькою діяльністю на території України, у зв'язку із чим повідомляємо наступне.

З 22 грудня 2003 року для України та з 14.08.2005 року для Республіки Польща набрала чинності Гаазька Конвенція, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів (далі - Конвенція).

Відповідно до статті 2 Конвенції кожна з Договірних держав звільняє від легалізації документи, на які поширюється ця Конвенція і які мають бути представлені на її території. Для цілей цієї Конвенції під легалізацією розуміється тільки формальна процедура, що застосовується дипломатичними або консульськими агентами країни, на території якої документ має бути представлений, для посвідчення автентичності підпису, якості, в якій виступала особа, що підписала документ, та, у відповідному випадку, автентичності відбитку печатки або штампу, якими скріплено документ.

Опрос