Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении письма [о государственной регистрации прав на недвижимое имущество и их ограничений]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 06.08.2008 № 6671

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 06.08.2008 р. N 6671

Про розгляд листа

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, в межах компетенції, розглянув Ваш лист N 27 від 09.07.2008 та повідомляє наступне.

Державна реєстрація (перереєстрація) нерухомого майна проводиться відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" (далі - Закон про реєстрацію нерухомого майна).

Відповідно до статті 18 Закону про реєстрацію нерухомого майна державна реєстрація речових прав на нерухоме майно проводиться на підставі заяви правоволодільця (правонабувача), сторін (сторони) правочину, за яким виникло речове право, або уповноважених ними (нею) осіб.

Державна реєстрація обмеження права на нерухоме майно проводиться на підставі заяви особи, на користь якої встановлено обмеження, якщо інше не передбачено договором або законом.

У разі подання заяви про державну реєстрацію прав фізична особа повинна пред'явити документ, що посвідчує особу, а в разі подання заяви представником фізичної чи юридичної особи - документ, що підтверджує його повноваження діяти від імені цих осіб. Представник особи - нерезидента України пред'являє документи, легалізовані в установленому порядку.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос