Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении разъяснений [относительно порядка лицензирования предоставления услуг, связанных с охраной государственной и другой собственности, предоставления услуг по охране граждан]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 11.08.2008 № 6827

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 11.08.2008 р. N 6827

Про надання роз'яснень

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув ваш лист від 14.07.2008 N 587/1 та повідомляє наступне.

Закон України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (далі - Закон) визначає види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, порядок їх ліцензування, встановлює державний контроль у сфері ліцензування, відповідальність суб'єктів господарювання та органів ліцензування за порушення законодавства у сфері ліцензування.

Згідно пункту 43 статті 9 Закону ліцензуванню підлягає надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян.

Статтею 10 Закону передбачено, серед іншого, що суб'єкт господарювання, який має намір провадити певний вид господарської діяльності, що ліцензується, особисто або через уповноважений ним орган чи особу звертається до відповідного органу ліцензування із заявою встановленого зразка про видачу ліцензії.

У разі наявності у заявника філій, інших відокремлених підрозділів, які провадитимуть господарську діяльність на підставі отриманої ліцензії, у заяві зазначається їх місцезнаходження.

Опрос