Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно порядка денежной оценки и внесения вкладов участников в уставный капитал хозяйственного общества

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 26.12.2007 № 9705

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 26.12.2007 р. N 9705

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва в межах компетенції розглянув лист та повідомляє таке.

Загальні засади цивільно-правового регулювання містяться в Цивільному кодексі України.

Так, згідно із статтею 87 Цивільного кодексу України для створення юридичної особи її учасники (засновники) розробляють установчі документи, які викладаються письмово і підписуються всіма учасниками (засновниками), якщо законом не встановлений інший порядок їх затвердження.

Частина друга статті 88 цього Кодексу визначає зобов'язання учасників у засновницькому договорі товариства - створити товариство, порядок їх спільної діяльності щодо його створення, умови передання товариству майна учасників, якщо додаткові вимоги щодо змісту засновницького договору не встановлені цим Кодексом або іншим законом.

В частині другій статті 115 цього ж Кодексу зазначено, що вкладом до статутного (складеного) капіталу господарського товариства можуть бути гроші, цінні папери, інші речі або майнові чи інші відчужувані права, що мають грошову оцінку, якщо інше не встановлено законом.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос