Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении обращения физического лица

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 29.11.2006 № 8578

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 29.11.2006 р. N 8578

Про розгляд звернення фізичної особи

Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянуто Ваш лист від 25.10.2006 р. щодо необхідності отримання дозволу на відкриття штемпельно-граверної майстерні та повідомляється наступне.

Необхідність та порядок отримання дозволу на право відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів передбачено Положенням про дозвільну систему, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 р. N 576 (далі - Положення), Умовами і правилами провадження діяльності з відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів (зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 28 квітня 1999 р. за N 265/3558), та Інструкцією про порядок видачі міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям, господарським об'єднанням та громадянам дозволів на право відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів, а також порядок видачі дозволів на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів, затверджених наказом МВС України від 11 січня 1999 р. N 17 (зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 28 квітня 1999 р. за N 264/3557).

Відповідно до п. 1 Положення дозвільна система - це особливий порядок виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, обліку і використання спеціально визначених предметів, матеріалів і речовин, а також відкриття та функціонування окремих підприємств, майстерень і лабораторій з метою охорони інтересів держави та безпеки громадян.

Пунктом 2 Положення передбачено, що до предметів, матеріалів і речовин, підприємств, майстерень і лабораторій, на які поширюється дозвільна система, належать штемпельно-граверні майстерні, печатки і штампи.

Опрос