Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно отмены действия письма Укрзализницы от 17.05.2006 г. N ЦЗТ-12/417 "Относительно качества продукции"

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Уведомление от 10.10.2006

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ПОВІДОМЛЕННЯ

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва повідомляє:

Держпідприємництвом було прийнято рішення від 27.07.2006 р. N 30 "Про необхідність усунення порушень Міністерством транспорту та зв'язку України принципів державної регуляторної політики згідно з вимогами Закону України від 11.09.2003 р. N 1160-IV "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо пропозицій скасувати лист Укрзалізниці від 17.05.2006 р. N ЦЗТ-12/417 "Щодо якості продукції" як такий, що не подавався на погодження до спеціально уповноваженого органу з питань державної регуляторної політики, чим не забезпечено дотримання принципів державної регуляторної політики.

Відповідно до частини першої статті 28 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", рішення спеціально уповноваженого органу про необхідність усунення порушень принципів державної регуляторної політики підлягає виконанню органом виконавчої влади, щодо регуляторного акта якого було прийняте це рішення, у двомісячний строк з дня прийняття такого рішення.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос