Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении разъяснения [относительно необходимости ведения книги учета расчетных операций субъектом предпринимательской деятельности - физическим лицом - плательщиком единого налога, который занимается перевозкой пассажиров автомобильным транспортом (автобусами) на внутригородских маршрутах]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 03.03.2006 № 1680

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 03.03.2006 р. N 1680

Про надання роз'яснення

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув <...> лист щодо необхідності ведення книги обліку розрахункових операцій суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою - платником єдиного податку, яка займається перевезенням пасажирів автомобільним транспортом (автобусами) на внутрішньоміських маршрутах та повідомляє таке.

Законом України від 06.07.95 р. N 265 "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", із змінами та доповненнями (далі - Закон N 265), визначено правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Згідно з пунктом 6 статті 9 цього Закону, суб'єкти підприємницької діяльності - фізичні особи, оподаткування доходів яких здійснюється відповідно до законодавства з питань оподаткування суб'єктів малого підприємництва (в тому числі шляхом отримання свідоцтва про сплату єдиного податку), якщо такі суб'єкти не здійснюють продаж підакцизних товарів (крім пива на розлив), мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки при продажу товарів (наданні послуг).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос