Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно внедрения в Украине новых форм обязательной финансовой отчетности, в частности финансовой отчетности по сегментам

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 09.12.2005 № 10838

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 09.12.2005 р. N 10838

До Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва надійшло звернення Фонду щодо запровадження в Україні нових форм обов'язкової фінансової звітності, зокрема фінансової звітності за сегментами.

Відповідно до пункту 2 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 29 "Фінансова звітність за сегментами", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 19.05.2005 р. N 412, його норми застосовуються підприємствами, організаціями та іншими юридичними особами незалежно від форм власності (крім малих підприємств, неприбуткових організацій, банків і бюджетних установ).

Міжнародний аналог цього стандарту IAS 14 Segment Reporting у частині розкриття сегментарної інформації застосовується лише компаніями, цінні папери яких котируються на біржах, а також тими компаніями, які збираються розмістити на ринку свої цінні папери в майбутньому.

На думку Держпідприємництва, існування великої кількості різних форм звітності, відсутність їх систематизації призводить до непродуктивних витрат суб'єктів господарювання та державних органів на їх адміністрування, що створює перешкоди ведення бізнесу.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос