Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении заключения аудитора относительно достоверности и полноты ликвидационного баланса

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 08.02.2005 № 717

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 08.02.2005 р. N 717

Про надання висновку аудитора щодо достовірності та повноти ліквідаційного балансу

На звернення щодо надання державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи висновку аудитора щодо достовірності та повноти ліквідаційного балансу повідомляємо наступне.

Відповідно до частини п'ятої статті 60 Господарського кодексу України (далі - ГКУ) ліквідаційна комісія оцінює наявне майно суб'єкта господарювання, який ліквідується, і розраховується з кредиторами, складає ліквідаційний баланс та подає його власнику або органу, який призначив ліквідаційну комісію. Достовірність та повнота ліквідаційного балансу повинні бути перевірені у встановленому законодавством порядку.

Разом із цим частиною першою статті 36 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" визначається перелік документів, що обов'язково подаються державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос