Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении письма [относительно разрешения проблем в осуществлении предпринимательской деятельности]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 07.06.2005 № 4471

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 07.06.2005 р. N 4471

Про розгляд листа

Відповідно до доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України від 30.04.2005 N 41-П-055138/13 Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув Ваш лист від 12.04.2005 щодо проблем у здійсненні підприємницької діяльності та в межах своєї компетенції повідомляє наступне.

Через листування та спілкування з підприємцями Держпідприємництва України відомо про наявні на сьогодні проблеми у сфері діяльності суб'єктів малого підприємництва, в тому числі і оподаткуванні. Фахівцями Комітету постійно проводиться робота щодо їх вирішення та врегулювання.

Зокрема, Держпідприємництва України разом з відповідними міністерствами та відомствами завершено роботу над розробкою проекту Закону України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва", який найближчим часом буде подано на розгляд до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України. Положеннями зазначеного законопроекту визначаються особливості оподаткування суб'єктів підприємницької діяльності - платників єдиного податку, які у своїй діяльності застосовують спрощену систему оподаткування, запроваджену Указом Президента України від 03.07.98 N 727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" з урахуванням позитивних тенденцій її застосування та змін у законодавстві, що відбулися останнім часом.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос