Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления в аренду офисного помещения физическим лицом, не имеющим статуса субъекта предпринимательской деятельности

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 09.11.2004 № 7812

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 09.11.2004 р. N 7812

Відповідно до статті 4 Закону України "Про власність" власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, що не суперечать закону. Він може використовувати майно для здійснення господарської та іншої, не забороненої законом, діяльності. Зокрема передавати його безоплатно або за плату у володіння і користування іншим особам. Громадянин, який має у своїй власності офіс, має право розпоряджатися ним на свій розсуд: продавати, обмінювати, здавати в оренду, укладати інші угоди, не заборонені законом (стаття 15 Закону України "Про власність").

До відносин оренди застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених Господарським кодексом.

Згідно з чинним законодавством України громадяни мають право укладати договори оренди частини будинку, квартири, кімнати та ін. Об'єктом оренди може бути як цілий офіс, так і його частина. Площа офісу, яка може бути здана в оренду, не обмежується.

Розмір орендної плати за користування офісним приміщенням, що є власністю громадянина, встановлюється сторонами у договорі оренди (ст. 762 Цивільного кодексу України).

Зміна умови договору щодо ставок орендної плати може мати місце лише за погодженням сторін.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос