Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении ответа на письмо физического лица - предпринимателя [относительно прекращения предпринимательской деятельности]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 29.10.2004 № 7545

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 29.10.2004 р. N 7545

Про надання відповіді на лист фізичної особи - підприємця

На Ваш лист про розгляд та надання відповіді на звернення фізичної особи - підприємця Схаб Т. Л. щодо роз'яснень деяких норм Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" повідомляємо, що Держпідприємництва України розглянув зазначене звернення та листом від 17.09.2004 N 7022 надало відповідь заявнику.

Зокрема, на звернення, що надійшло за належністю до Держпідприємництва від редакції газети "Урядовий кур'єр", повідомляємо наступне.

Відповідно до статті 47 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення фізичної особи - підприємця щодо припинення нею підприємницької діяльності фізична особа - підприємець або уповноважена нею особа повинні подати державному реєстратору (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення), зокрема, нотаріально посвідчену заяву про припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем.

Опрос