Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно заключения договоров подряда физическими лицами - субъектами предпринимательской деятельности

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 19.04.2004 № 2557

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 19.04.2004 р. N 2557

Щодо укладання договорів підряду фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва <...> щодо застосування договорів-підряду при оформленні відносин між приватними підприємцями та найманими особами повідомляє наступне.

Відповідно до п. 1 статті 11 Закону України від 09.07.2003 р. N 1058-IV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон) загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню підлягають громадяни, які працюють на умовах трудового договору (контракту) або працюють на інших умовах, передбачених законодавством, або виконують роботи на підприємствах, в установах, організаціях чи у фізичних осіб за договорами цивільно-правового характеру.

Пунктом 1 статті 14 Закону встановлено, що страхувальниками для зазначених осіб є роботодавці, в тому числі фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності (незалежно від способу оподаткування), що використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, або за договорами цивільно-правового характеру.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос