Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении разъяснений [относительно необходимости лицензирования услуг по обучению мастеров художественной обработке металлов]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 10.02.2004 № 728

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 10.02.2004 р. N 728

Про надання роз'яснень

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув питання щодо необхідності ліцензування послуг з навчання майстрів художній обробці металів та повідомляє.

Відповідно до ст. 2 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (із змінами, внесеними Законом України "Про вищу освіту") ліцензування у сфері освіти здійснюється згідно з законами, що регулюють відносини у цій сфері, тобто законами "Про освіту", "Про вищу освіту", "Про професійно-технічну освіту", "Про загальну середню освіту", "Про дошкільну освіту", "Про позашкільну освіту".

Частиною другою статті 3 Закону України "Про професійно-технічну освіту" встановлено, що курсове професійно-технічне навчання - складова професійно-технічної освіти. Курсове професійно-технічне навчання передбачає прискорене формування у громадян професійних умінь і навичок, необхідних для виконання певної роботи чи групи робіт, і може здійснюватися у професійно-технічних навчальних закладах, а також шляхом індивідуального чи курсового навчання на виробництві, у сфері послуг.

Статтею 25 цього Закону визначено, що професійно-технічна освіта може включати, зокрема, професійно-теоретичну та професійно-практичну підготовку.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос