Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении письма [относительно проведения расчетных операций без применения регистраторов расчетных операций с использованием расчетных книжек и книг учета расчетных операций]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 01.10.2003 № 5708

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 01.10.2003 р. N 5708

Про розгляд листа

У статті 9 Закону України від 06.07.95 р. N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" визначено, що реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (наданні послуг) суб'єктами підприємницької діяльності - фізичними особами, оподаткування доходів яких здійснюється відповідно до законодавства з питань оподаткування суб'єктів малого підприємництва (у тому числі шляхом отримання свідоцтва про сплату єдиного податку), якщо такі суб'єкти не здійснюють продаж підакцизних товарів (крім пива на розлив), за умови ведення такими особами книг обліку доходів і витрат у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України за поданням державного органу, уповноваженого провадити державну регуляторну політику.

Відповідно до статті 1 Закону України від 11.07.96 р. N 313/96-ВР "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)" на пиво солодове (код за Гармонізованою системою опису та кодування товарів - 2203 00) встановлено ставку акцизного збору. Отже, пиво є підакцизним товаром, незалежно від особливостей технологічного процесу його виробництва.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос