Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии подготовки предприятий электроэнергетики области к стабильному функционированию в осенне-зимний период 1999 - 2000 гг.

Областная государственная администрация
Распоряжение от 17.11.1999 № 635
действует с 06.12.1999

Про стан підготовки підприємств електроенергетики області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 1999 - 2000 рр.

Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
від 17 листопада 1999 року N 635

Зареєстровано в Донецькому обласному управлінні юстиції
25 листопада 1999 р. за N 120/616

Підготовка підприємств області до осінньо-зимового періоду 1999 - 2000 рр. відбувається в складній фінансово-економічній ситуації при дефіциті обігових коштів для забезпечення взаємних розрахунків між учасниками Енергоринку України. Електропостачання споживачів області здійснюється в умовах, коли бракує палива для забезпечення поточного електропостачання, а також недостатньо вугілля для накопичення запасів на складах ТЕС. Вуглевидобувники області не виконують завдання Мінвуглепрому по поставках вугілля на теплові електростанції, також не виконують вимоги до його якості. 

З прийняттям постанови Кабінету Міністрів і Національного банку України від 19.04.99 N 621 "Про проведення заліків простроченої заборгованості підприємств, установ і організацій електроенергетики, вугільної та газової промисловості" ситуація по забезпеченню теплових електростанцій матеріалами, запасними частинами і обладнанням дещо поліпшилася.

Незважаючи на деяке покращання розрахунків коштами за спожиту електричну енергію, досягти необхідного обсягу її оплати не вдалося. Борги за спожиту електричну енергію продовжують зростати. Керівники підприємств не приймають вичерпних заходів щодо повної та своєчасної оплати за спожиту електроенергію, а також не забезпечують виконання рішень Урядової комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії в частині розрахунків грошима. Запроваджені обмеження боржників від джерел електропостачання малоефективні.

З метою забезпечення стабільної роботи підприємств в осінньо-зимовий період 1999 - 2000 рр. та відповідно зі ст. 17, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визнати задовільним стан підготовки підприємств електроенергетики області до осінньо-зимового періоду 1999 - 2000 рр.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос