Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по отбору претендентов на назначение областных стипендий перспективным спортсменам Донецкой области по олимпийским видам спорта

Областная государственная администрация, Областная военно-гражданская администрация
Распоряжение от 10.07.2015 № 317

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.07.2015 р. N 317

Про створення комісії з відбору претендентів на призначення обласних стипендій перспективним спортсменам Донецької області з олімпійських видів спорту

Відповідно до Положення про обласні стипендії перспективним спортсменам з олімпійських видів спорту, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11 червня 2015 року N 265, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 22 червня 2015 року за N 17/2056, з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень в Донецькій області, керуючись статтями 4, 6 Закону України "Про військово-цивільні адміністрації", статтею 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Створити комісію з відбору претендентів на призначення обласних стипендій перспективним спортсменам Донецької області з олімпійських видів спорту (далі - комісія) та затвердити її персональний склад (додається).

2. Комісії (Вілінський) у своїй роботі керуватись Положенням про обласні стипендії перспективним спортсменам з олімпійських видів спорту, затвердженим розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11 червня 2015 року N 265, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 22 червня 2015 року за N 17/2056.

3. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації (Мицик), контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Вілінського Є. С.

Опрос