Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении Перспективного плана формирования территорий общин Донецкой области в новой редакции

Областная государственная администрация, Областная военно-гражданская администрация
Распоряжение, Перечень от 25.06.2015 № 293

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2015 р. N 293

Про схвалення Перспективного плану формування територій громад Донецької області у новій редакції

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про військово-цивільні адміністрації", "Про добровільне об'єднання територіальних громад" та постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року N 214 "Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад", враховуючи розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 29 травня 2015 року N 230 "Про Перспективний план формування територій громад Донецької області" та пропозиції від органів місцевого самоврядування:

1. Схвалити Перспективний план формування територій громад Донецької області у новій редакції (далі - Перспективний план), що додається.

2. Департаменту економіки облдержадміністрації (Свинаренко) забезпечити направлення Перспективного плану для затвердження Кабінетом Міністрів України у строк до 29 червня 2015 року.

3. Управлінню діловодства та контролю облдержадміністрації (Россоха) довести це розпорядження до відома райдержадміністрацій та міських рад для врахування при реалізації положень Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад".

Опрос