Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Ориентировочного плана проведения Донецкой облгосадминистрацией консультаций с общественностью на 2015 год

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 02.03.2015 № 77

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.03.2015 р. N 77

Про затвердження Орієнтовного плану проведення Донецькою облдержадміністрацією консультацій з громадськістю на 2015 рік

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (із змінами), та з метою забезпечення гласності, прозорості та відкритості діяльності облдержадміністрації:

1. Затвердити Орієнтовний план проведення Донецькою облдержадміністрацією консультацій з громадськістю на 2015 рік (далі - Орієнтовний план), що додається.

2. Управлінню інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації (Малютина) оприлюднити Орієнтовний план на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у п'ятиденний строк з дати прийняття цього розпорядження.

3. Структурним підрозділам облдержадміністрації надати департаменту з питань внутрішньої політики облдержадміністрації інформацію про стан виконання Орієнтовного плану до 20 грудня 2015 року.

Опрос