Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внедрении пограничного режима на отдельных территориях Донецкой области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 25.03.2015 № 109

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.03.2015 р. N 109

Про впровадження прикордонного режиму на окремих територіях Донецької області

У відповідності із Законом України "Про державний кордон України", на підставі постанов Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року N 1147 "Про прикордонний режим", 03 серпня 1998 року N 1199 "Про контрольовані прикордонні райони" та 30 січня 2015 року N 38 "Деякі питання підвищення рівня національної безпеки України", враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року N 47-р "Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації" та небезпеку поширення терористичної діяльності, з метою забезпечення режиму державного кордону, прикордонного режиму і режиму в пунктах пропуску (контрольних пунктах в'їзду-виїзду) через державний кордон (лінію розмежування) та умов щодо його охорони в межах області, а також для координації здійснення прикордонного контролю, керуючись статтею 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити заходи щодо впровадження прикордонного режиму на період проведення антитерористичної операції на окремих територіях Донецької області, що додаються.

2. Управлінню інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації (Малютина) забезпечити оприлюднення цього розпорядження на веб-сайті облдержадміністрації.

3. Координацію роботи з виконання розпорядження покласти на Донецький прикордонний загін (Бурда), контроль - на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Нечепорука М. М.

Опрос