Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Плане мер по обеспечению эпизоотического благополучия, продовольственной и экологической безопасности на территории Донецкой области в 2012 - 2013 годах

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 28.12.2012 № 956

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.2012 р. N 956

Про План заходів щодо забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої та екологічної безпеки на території Донецької області в 2012 - 2013 роках

На виконання Указу Президента України від 22 березня 2001 року N 192/2001 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Україні", відповідно до законів України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", "Про відходи" та недопущення занесення, виникнення, розповсюдження на території Донецької області збудників інфекційних хвороб тварин та птиці, особливо небезпечних для людей, а також недопущення зниження якості сировини, харчових продуктів, іншої продукції тваринного походження на території області, керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити План заходів щодо забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої та екологічної безпеки на території Донецької області в 2012 - 2013 роках (далі - План заходів), що додається.

2. Рекомендувати виконавчим органам міських рад, райдержадміністраціям затвердити Плани заходів на відповідних територіях та забезпечити їх виконання.

3. Виконавцям Плану заходів щомісяця до 03 числа, наступного за звітним, інформувати Головне управління ветеринарної медицини в Донецькій області про його виконання.

4. Головному управлінню ветеринарної медицини в Донецькій області (Прігодін) щомісяця до 05 числа, наступного за звітним, інформувати облдержадміністрацію про виконання Плану заходів.

Опрос