Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об объявлении и проведении конкурса о предоставлении водных объектов общегосударственного значения во временное пользование на условиях аренды

Областная государственная администрация
Распоряжение, Условия, Перечень от 23.11.2012 № 855

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.11.2012 р. N 855

Про оголошення та проведення конкурсу про надання водних об'єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди

Відповідно до статті 51 Водного кодексу України, керуючись розпорядженням голови облдержадміністрації від 15 квітня 2009 року N 163 "Про Тимчасовий порядок щодо підготовки правових актів з надання водних об'єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди" (із змінами), статтею 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з наявністю вільних водних об'єктів на території області:

1. Оголосити та провести конкурс щодо надання водних об'єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди.

2. Затвердити:

2.1. Умови проведення конкурсу щодо надання водних об'єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди та критерії оцінки конкурсних пропозицій (додаються).

2.2. Перелік водних об'єктів загальнодержавного значення, які надаються у тимчасове користування на умовах оренди за конкурсом (додається).

Опрос