Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер относительно обеспечения гуманного обращения с беспризорными животными на территории Донецкой области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 08.06.2012 № 357

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.06.2012 р. N 357

Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення гуманного поводження з безпритульними тваринами на території Донецької області

На виконання Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження", враховуючи наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 14.03.2012 N 156 "Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення гуманного поводження з безпритульними тваринами", з метою реалізації державної політики у сфері захисту тварин від жорстокого поводження:

1. Затвердити План заходів щодо забезпечення гуманного поводження з безпритульними тваринами на території Донецької області (далі - План заходів), що додається.

2. Рекомендувати виконавчим органам міських рад, райдержадміністраціям та іншим виконавцям, зазначеним у Плані заходів, організувати виконання цього Плану на відповідних територіях та щопівроку до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати інформацію про його виконання Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області.

3. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області (Третьяков) щопівроку до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом, інформувати облдержадміністрацію про виконання розпорядження.

Опрос