Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по проведению анализа и оперативных проверок обоснованности принятых тарифов на жилищно-коммунальные услуги

Областная государственная администрация
Распоряжение от 03.02.2012 № 55

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.02.2012 р. N 55

Про створення робочої групи щодо проведення аналізу і оперативних перевірок обґрунтованості прийнятих тарифів на житлово-комунальні послуги

З метою виконання доручення Кабінету Міністрів України від 21.01.2012 N 2960/0/1-12, наданого за результатами наради у Прем'єр-міністра України Азарова М. Я. з питання встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Херсоні, яка відбулася 18 січня 2012 року, керуючись статтею 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Створити робочу групу щодо проведення аналізу і оперативних перевірок обґрунтованості прийнятих тарифів на житлово-комунальні послуги (далі - робоча група) і затвердити її персональний склад (додається).

2. Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Осипенков):

2.1. Забезпечити організацію діяльності робочої групи.

2.2. Щомісяця, в термін до 28 числа місяця, наступного за звітним, інформувати Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України про проведення аналізу і оперативних перевірок обґрунтованості прийнятих на місцях рішень щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Опрос