Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении оценки эффективности осуществления структурными подразделениями облгосадминистрации, райгосадминистрациями контроля за исполнением актов и поручений высших органов власти

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.09.2011 № 500

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.09.2011 р. N 500

Про проведення оцінки ефективності здійснення структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями контролю за виконанням актів та доручень вищих органів влади

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 16.06.2011 N 335 "Про затвердження Методики і Показників проведення оцінки ефективності здійснення райдержадміністраціями та структурними підрозділами облдержадміністрації контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України", керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити робочу групу з питань проведення оцінки ефективності здійснення райдержадміністраціями та структурними підрозділами облдержадміністрації контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України (далі - робоча група), та затвердити її персональний склад, що додається.

2. Робочій групі у жовтні поточного року провести оцінку ефективності здійснення райдержадміністраціями та структурними підрозділами облдержадміністрації контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, у строки та порядку, встановлених розпорядженням голови облдержадміністрації від 16.06.2011 N 335.

3. Головам райдержадміністрацій, начальникам структурних підрозділів облдержадміністрації сприяти роботі робочої групи та забезпечити надання необхідних документів.

Опрос